» »
18:27
Підсумки турніру міста по шахам та шахматам
20-21 липня відбулися змагання Відкритої першості Новоукраїнської ОТГ з шахів та шашок.
У шахматному турнірі взяло участь 9 вихованців Новоукраїнської ДЮСШ та 11 дорослих.
Про це пише сайт Новоукраїнської міськради, інформує Новоукраїнське життя.

Серед «пішачків» кращими виявилися Саша Гриценко, Софія Опря, Давид Гудалін, Владислав Луцаєвський, Микола Крайній, Артем Ніколенко. Порадував своєю грою і 6-річний Євген Ніколенко.
В запеклій боротьбі поміж дорослих перемогу святкував гість з с.Глодоси Микола Паскарь, котрий потіснив Василя Пирогова, Володимира Хахалєва та Петра Ковальчука.

Гамірно було у сквері біля Алеї Героїв і 21 липня, де юні любителі шашок теж потішили своїх вболівальників гарною грою. Треті та другі місця відповідно вибороли Богдан Мунтян, Владислав Луцаєвський та Андрій Куртушанов, Софія Опря. А переможцями у двобоях стали Саша Гриценко та Ілля Христиченко.

12 досвідчених шашкістів показали свою вправність і результативну гру. Призерами стали Василь Пирогов та Валерій Бойко, а перше місце здобув Іван Руднєв.
Призерів та переможців змагань привітав міський голова Олександр Корінний і вручив кожному учаснику почесні грамоти, медалі та кубки.
Подарунковими сертифікатами, солодкими смаколиками порадували дітей і дорослих любителі спорту нашої громади.
Шанувальники розумових ігор на цьому не зупиняються і готуються до наступних турнірів!

Twitter UkrNov Підписуйтесь на наш канал в Twitter

Tumblr NovUkr Читайте наш блог в Tumblr

Категорія: Спорт-арена міста | Переглядів: 173 | Додав: Samosval | Теги: новоукраїнка спортивна, шаховий турнір, шахматний турнір, переможці | Рейтинг: 0.0/0